1 грн. ₴

Шумоізоляція Тернопіль. Шумоізоляція ціна по Тернополю.

Шумоізоляція купити в Тернополі. Шумоізоляція стін м. Тернополя. Звукоізоляція квартири по Тернополю. Шумоізоляція стелі, стін. Шумоізоляція дверей Тернопільська область.

Звукоізоляція є кропітким процесом облицювання підлог, стін, стель і інших вразливих місць. Результатом є повна тиша і спокій власників нерухомості. Тому ця послуга в умовах сучасного, шумного світу, багатьох розважальних закладів і гучних машин стає все популярнішою.

Наша компанія пропонує експертні послуги із створення грамотної віброізоляції у будь-якому громадському або приватному закладі. Від типу і розмірів приміщення залежать конструкційні рішення і підбір матеріалів, тому вартість може коливатися. Але ефект варіюватись не буде у будь-якому випадку, оскільки ми справжні професіонали і знаємо свою справу ідеально.

На шляху до досягнення максимального результату необхідно пройти чотири стадії:

1. Спочатку треба усунути будівельні недоліки - перекрити розетки, тріщини акустичною ватою або азбестовою тканиною. Також перевірити перекриття, стояки і по наявності вад замінити вікна, двері.

2. Укладання первинної звукоізоляції на чорнове покриття з подальшим стягуванням. Тобто ізоляція підлог.

3. Приступаємо до стін - потрібне облицювання з використанням дерев'яного або металевого каркаса, гіпсокартону і віброізолюючих кріплень. Простори в каркасній конструкції заповнюємо шумопоглинаючими наповнювачами. Також ми можемо запропонувати готові панелі, які займатимуть менше місця.

4. Підвісними конструкціями шумоізолюємо стелю.

За детальнішою інформацією звертайтеся до менеджерів!

Щодня чекаємо заявок з 8.00 до 18.45!
Телефони для зв'язку:

( 050 ) 420 – 58 – 63
( 067 ) 640 – 52 – 48
( 063 ) 346 – 82 – 22

ID: 767609
Создано: 19/02/2017

менеджер по работе с заявками

Зарегистрирован 27/09/2016
Активность 31/03/2018 11:06

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления