1 250 грн. ₴

Установка супутникових антен Тернопіль

Установка супутникових антен Тернопіль і Тернопільська область
098 35 57 589
Встановлення супутникових антен в Тернополі і Тернопільській області це головна спеціалізація нашої фірми. У найкоротший термін ми встановимо супутникову антену, налаштуємо сигнал на супутниковому тюнері та виберемо найбільш оптимальне місце розташування для супутникових тарілок. За наше профессійне відношення до справи, за високу кваліфікацію наших фахівців установників супутникових антен - майстрів з встановлення супутникових антен та налаштування супутникового телебачення - за багаторічний досвід роботи вже виконано більше 1000 різних установок супутникового обладнання будь-якої складності, як по Тернополю так і області, нас завжди рекомендують друзям і знайомим.
Встановити супутникову антену в Тернополі самому не так вже й легко, наші майстри маючи величезний досвід і спеціальне обладнання допоможуть акуратно і якісно виконати всі необхідні роботи з монтажу супутникового обладнання, налаштування сателітарних антен, налагоджування цифрового обладнання для супутникового телебачення.
Установка супутникового обладнання, настройка супутникових антен і ремонт обладнання та антенн супутникового ТБ або супутникової антени в Тернополі.
Варіанти встановлення на 1 телевізор (ціна за комплект супутникового обладнання з установкою)
1 антена 1 супутник - близько 20 - 25 каналів українською та російською мовою
1 антена 3 супутника близько 120 каналів українською та російською мовою
2 антени 4 супутники близько 150 каналів українською та російською мовою
Варіанти установок на 2 телевізори (ціна вказана за комплект супутникового обладнання з установкою)
Варіанти установок на 3 телевізори (ціна вказана за комплект супутникового обладнання з установкою)
Варіанти установок на 4 телевізора (ціна вказана за комплект супутникового обладнання з установкою)
Також ви можете замовити у нас установку тарілки з вашим обладнанням
1 антена на один, два, три супутника.
2 антени 4 супутники та більше супутників.
Ремонт, налагоджування, настройка, налаштування.
Прошивка тюнерів HD TV, ресиверів HDTV, цифрових приймачів Full HD у Вас вдома.
При встановленні однієї супутникової антени на один супутник Astra (Sirius) або Amos у Вас буде від 20 до 50 наших Українських (українською та російською мовою) каналів без абонплати + зарубіжні телеканали.
При встановленні однієї супутникової антени на три супутника Амос Сіріус-Астра Хотбірд у Вас буде близько 100 Українських каналів без абонплати та 1000+ зарубіжних телевізійних каналів всіма мовами світу.
При установці двох супутникових антен на 4 супутника у Вас буде ще більше Українських каналів без абонплати плюс близько 1000 іншомовних каналів.
На Ваше бажання обладнання можна комплектувати різними HD супутниковими тюнерами, ресіверами, приймачами.
Супутникові антени Тернопіль і Тернопільська область
На відміну від аналогового телебачення, цифрове супутникове тв дає можливість дивитися набагато більше каналів у відмінній якості HD TV. Супутникове телебачення в Тернополі та Тернопільській області вже не є розкішшю, завдяки йому можна значно розширити свій кругозір, а також створити сприятливі умови для розвитку дітей. Супутникова антена на даний момент може дозволити вам переглядати більше 1500 найрізноманітніших каналів, які ведуть мовлення з усіх країн земної кулі.
Настройка супутникових антен, налагоджування супутникових антен, налаштування супутникової антени Тернопіль
Ми цінуємо кожного нашого клієнта - мешканця Тернополя, Тернопільщини і прагнемо виконувати свою роботу краще за інших майстрів. Кожен, хто замовить у нас установку супутникового ТВ обладнання отримує безкоштовне гарантійне і недороге післягарантійне обслуговування. Також ми готові здійснити ремонт супутникових антен по Тернополю і Тернопільській області. Телефонуйте прямо зараз за телефоном: 098-355-75-89
Налагодження та установка супутникових антен в Тернополі доволі складний технологічний процес, з яким грамотно може впоратися тільки справжній майстер - фахівець. Завдання майстра не тільки правильно підібрати супутникову антенну, тюнер, ресивер, конвертери, знайти найкраще місце для установки, але і якісно провести кріплення, а також налаштувати максимальну кількість каналів на вашому телевізорі.
Провадимо встановлення антен супутникового телебачення в усіх районах міста Тернополя, обслуговуємо багатоповерхівки, приватні будинки, котеджі, дачі:
У нас можна замовити, купити, встановити супутникову антену в будь-якому місці Тернополя і Тернопільської області.
Телефонуйте до нас прямо зараз 098-355-75-89.

ID: 865816
Создано: 07/04/2018

Виктор

Зарегистрирован 09/05/2017
Активность 29/03/2022 05:05

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления