1 650 грн. ₴

Продам надувний ПВХ човен Скіф двомісний одномісний або півторачку

  • Лодки
  • Продам, предлагаю - частное лицо

Продам надувний ПВХ човен Скіф двомісний одномісний або півторачку прекрасної якості за низькою ціною!
066-263-74-72 або 068-064-00-13
http://barabashova.at.ua
http://lodki-rezinovye.at.ua
Скіф 190 одномісний човен ПВХ купити в Тернополі, човен пвх Скіф продам в Тернополі, човен пвх скіф надувний купити в Тернополі недорого, надувний човен пвх півторачку Скіф продам в Тернополі, пвх човен надувний СКІФ 220 півторачку продам в Тернополі, човен двомісний пвх Скіф продам в Тернополі, пвх надувний човен двомісний Скіф 250 продам в Тернополі, човен пвх Колібрі, Барк продам в Тернополі, надувний човен пвх Скіф продам в Тернополі, човен надувний ПВХ Скат, Спортекс, Сафарі продам в Тернополі, клапана та інші аксесуари до гумових човнів Лисичанка, Уфимка, Нирок, Іволга, Омега і до човнів з ПВХ продам в Тернополі.
Така ціна човна надувного ПВХ тільки в нашому магазині надувних човнів!
У продажу човни надувні Лисичанки гумові та човни ПВХ гребні і моторки, з навісним транцем і з жорстким транцем з гарантією від виробника, клапана на гумові човни всіх типів, ремкомплект і інші аксесуари, Заброди, бахіли, льодобури.
Пропонуємо надувні човни ПВХ і гумові за найвигіднішою ціною + швидка доставка по Україні!
Продам гумові човни Лисичанка, Стриж, Язь, Чайка, Байкал за ціною від 1350 грн.
Човен ПВХ Барк, Скат, Спортекс купити, човен гумовий Лисичанка - стриж, Лисичанки чайка, Лисичанка язь, Лисичанка байкал продам недорого - ПВХ човен Скіф, Сіріус, Акватик продам - переваги одномісного двомісного надувного човна це мала вага, низька ціна та невеликі габарити при транспортуванні що також дуже важливо при тривалому зберіганні.
Човни ПВХ Барк Колібрі Скат Скіф Спортекс Шторм виробництва України от 2000 грн.
Одномісний човен ПВХ Скіф 190 (190х113х28 п'ятишаровий ПВХ щільність 850) можна купити всього за 2000 грн.
Полуторний човен ПВХ Скіф 220 (220х125х34 п'ятишаровий ПХВ щільність 850) від 2300 грн.
Двомісний човен ПВХ Скіф 249 (249хх125х34 п'ятишаровий ПВХ щільність 850) від 2700 грн.
Такої ціни на човни ПВХ надувні немає ніде!
Перш ніж купити човен надувний гумовий Лисичанка або човен пвх, Вам варто задати собі кілька питань - Як правильно вибрати гумові човни надувні для риболовлі або полювання, який я куплю човен гумовий одномісний, двомісний гумовий човен або полуторний, куплю надувний човен гумовий або куплю човен пвх, весловий човен або під мотор і нарешті де купити надувний човен гумовий в Україні недорого?
У продажу весла, насоси, кочети клапани для човнів Уфімка, Нирок, Омега, Іволга Інтекс Бествей та інших.
Скільки коштує човен Лисичанка ціна:
1-місцевий човен Лисичанка, ціна від 1350 грн. Вага човна Лисичанка Стриж одномісна 7 кг.
Полуторний, 1, 5-місцева Лисичанка гумова. Вартість човна Лисичанка полуторка ціна від 1550 грн. Моделі човнів Язь 1, 5, Чайка 1, 5 вага 8, 5 кг.
2-х місцеві човни Лисичанка 2 місцева, ціна від 1700 грн. Двомісний гумовий човен Лисичанка важить 10 кг.
Продаж човнів гумових Лисичанка, стриж, байкал, язь, чайка та пвх надувних човнів - низькі ціни в нашому магазині човнів надувних гумових обумовлені тим, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками надувних плавзасобів, без посередників.
Ми пропонуємо купити човни надувні за цінами нижче ринкових, тому що працюємо безпосередньо з виробниками човнів гумових ПВХ Харкова, Лисичанська, Дніпропетровська, Києва, Одеси (Україна), фірми Інтекс-Intex, Bestway (Китай).
Якщо Ви хочете вибрати і купити човен надувний недорого, легку і компактну, то вибір човна Лисичанка, Язь, Чайка, човен ПВХ Скіф - правильний вибір!
Продаж надувних човнів - надувні човни ПВХ і гумові човни Лисичанка, стриж, байкал, язь, чайка гребні і моторні виготовлені із застосуванням інноваційних технологій і урахуванням сучасних тенденцій.
Тернопіль човен надувний Лисичанка ціна. Тернопіль човен надувний ПВХ. Тернопіль човен надувний ПХВ Скіф. Тернопіль човен надувний Скіф 190. Тернопіль човен надувний продам. Тернопіль човен надувний для риболовлі. Тернопіль надувний човен ціна. Тернопіль човен ПВХ Скіф 220. Тернопіль човен надувний гребна. Тернопіль ПХВ човен надувний з мотором. Тернопіль човен надувний Скіф 250.
Надувні човни ПВХ і гумові гребні і моторні: найголовнішою перевагою серед човнової продукції і плавзасобів є їх легкість, компактність і невелика ціна, низька вартість ремонту і простота зберігання.
Низькі ціни, гарантія від виробника - ми працюємо безпосередньо з виробниками човнів гумових та ПХВ.
Легкі надувні човни гумові Лисичанка, стриж, байкал, язь, чайка та сучасні моделі човнів ПВХ Скіф Барк Колібрі Ладдя Спортекс Сафарі Шторм Аквашторм - робіть ваш вибір саме зараз! Просто телефонуйте нам 066-263-74-72 або 068-064-00-13.

ID: 865818
Создано: 07/04/2018

akela969

Зарегистрирован 09/03/2011
Активность 2 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления