1 800 USD $

Запрошуємо столяра паркетчикa з досвідом на роботу у Польщу.

Потрібний Столяр - паркетчик. Робота в Польщі. Циклювання шліфування, реставрація старої підлоги та дерев'яних сходів. Монтаж паркетної підлоги.
Я роботодавець. Потрібний працівник циклювання, шліфування, реставрація паркету, дошок та дерев'яних сходів. Мужчина до 55 років. Необхідний досвід в паркетні роботи.
Oбовьязки: зняття старого шару покриття лаку або фарби феном - шліфування поверхні абразивними матеріалами. Шпаклівка поверхні - фарбування. Укладання, циклювання (Ленточная паркетошлифовальная машина Кобра / Cobra), покриття лаком, фарбування паркетних дощок. Монтаж паркетної підлоги. Потрібне знання обробки поверхні деревини з використанням всіх електро інструменти.
Умови: заробітна плата становить від 20 до 30 злотих за годину залежно від навиків та компетенції. Доходи залежать від їх навичок та прихильності до роботи. Робота по 10-12 годин. У неділю ми не працюємо. Фірма гарантує постійну роботу, безкоштовне проживання. Шукаємо людей, зацікавлених у довгостроковому співробітництві. Допомогу в оформленні документів для відкриття воєводської візи та карти побиту (тільки для працівників, що співпрацюють з нами мінімум 3 місяці)
Місце роботи: Познань, Конін Польща.
Ви повинні мати робочу візу або біометричний паспорт.
Детальна інформація за нижче вказаними контактами:
Viber: +48663050738
Працівники тільки з Західної України.

ID: 977943
Создано: 11/10/2020

marian

Зарегистрирован 31/12/2016
Активность 7 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления